Reference a co o nás říkají klienti

Komplexní správa webu pro podnikatele

Pro ČSOB spravujeme web pruvodcepodnikanim.cz, který přináší užitečné články pro malé nebo začínající podnikatele. Celý web vedeme editorsky, publikujeme několik článků týdně a staráme se i o jejich online propagaci. Zaměřujeme se na optimalizaci pro vyhledávače, správu Facebook stránky, placenou propagaci na Facebooku a efektivní kampaně na Googlu.

S Mirkem a Tatianou se skvěle spolupracuje. Oceňuji jejich zkušenost a profesionalitu. Výkon, který jsme s Pruvodcempodnikanim společně dosáhli, předčil naše původní očekávání.
Lukáš Fiala manažer pro firemní zákazníky

Dlouhodobé SEO pro Philips

Pro jednu z divizí ve Philipsu se dlouhodobě staráme o SEO pro český a slovenský trh. Vyhledáváme nové příležitosti, jak přivést zákazníky na web z vyhledávačů a poskytujeme jim cenné informace, které hledají. Na projektu se podílí naši SEO specialisté a tým copywriterů. 

S agenturou Expertia spolupracujeme již dlouhodobě na optimalizaci našeho webu a vše funguje velmi dobře, komunikace s agenturou je velmi rychlá a profesionální. Mirek nám vždy analyticky podloží, jaká témata lidé vyhledávají a jaké jsou možnosti být vidět ve vyhledávání ještě více než doposud. S Tatianou pak společně tvoříme čtivé texty, které přivedou návštěvníky na náš web.
Hana Hanáková Philips ČR

SEO a PPC kampaně pro 3 země 

Pro finskou společnost Lindström působící ve 150 zemích světa se staráme o efektivní správu PPC kampaní ve vyhledávačích a na sociálních sítích pro český a slovenský trh. Pro tyto země ladíme i optimalizaci pro vyhledávače. Kampaň v Googlu vedeme také pro švédský trh. 

Mirek, Míša, Petra a Jarka z Expertie jsou prostě dream team. Skvělá podpora a expertní vhled do online marketingu. Můžu se na ně spolehnout, že vždy vymyslí řešení, které bude fungovat.
Zuzana Našincová marketingová ředitelka

Komplexní online marketing pro Česko a Slovensko

Pro dodavatele stínící techniky, hliníkových pergol, plotů a zahradního nábytku vedeme komplexní správu marketingových aktivit na internetu, a to jak v Česku tak i na Slovensku. 
U tohoto klienta jsme původně začínali jen se SEO analýzou webu.
Následně jsme dostali důvěru a optimalizaci webu jsme převzali dlouhodobě. Dnes vedeme kampaně ve všech vyhledávačích a sociálních sítích, stejně jako ve vyhledávačích nábytku typu Biano a Favi. Komplexní správa obsahuje i PR aktivity, psaní článků nebo poradenství v emailingu.

Naše firma Sunsystem v roce 2017 od základu měnila webové stránky. Rozhodli jsme se na doporučení oslovit agenturu Expertia, konkrétně pana Rojka s pomocí SEO a řešení chyb. Po delší spolupráci jsme zjistili, že investované peníze byly jednou z nejlepších investic a z odstupem času se nám vrátily. Spolupráce zahrnovala analýzu klíčových slov, doporučení co na stránkách vylepšit a našla nechtěné chyby. Vše po komunikaci bylo vyřešeno, nežádoucí odstraněno a teď jen sledujeme jaký mají webové stránky úspěch z hlediska SEO. Důslednost, rady, rychlá a příjemná komunikace mají za důsledek, že naše spolupráce určitě nekončí.
Lukáš Mičo ředitel

SEO, PPC a sociální sítě pro Česko a Slovensko

Slovenskému výrobci matrací a postelí se staráme o veškeré online aktivity na českém i slovenském trhu. Ty zahrnují SEO, vedení blogu ve dvou jazycích, správu sociálních sítí, PPC kampaní v Googlu a na Facebooku a aktualizaci webových stránek.
V úzké spolupráci s grafikem a programátorem jsme také pomáhali s návrhem a spuštěním všech webů této značky.


Individuální školení a spoluvedení projektu Rozjezdy roku

Pro CSR aktivity společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. jsme v minulosti pořádali individuální školení zaměřené na efektivní internetový marketing pro neziskové organizace.
Byli jsme také součástí projektu Rozjezdy, který hledal a podporoval začínající podnikatele v jednotlivých regionech České republiky. Zde jsme byli součástí poroty a hlavně jsme pro účastníky pořádali workshopy. 


PPC kampaně a obsahový marketing

Pro výrobce krásných luxusních postelí se staráme o široké spektrum online aktivit. Podporujeme značku na sociálních sítích, vedeme výkonnostní PPC kampaně, tvoříme obsahovou strategii a pomáháme webu na přední místa ve vyhledávačích.

Na Expertii jsme se dostali na doporučení a tým pana Rojka nás nezklamal. Dokáže nám jednoduše vysvětlit veškerou problematiku a hlavně doporučit to pravé pro nás. Nemáme vlastní marketingové oddělení, takže Expertii využíváme jako takový outsourcovaný marketingový tým. V pana Rojka a jeho kolegy máme plnou důvěru.
Roman Chomát jednatel

PPC kampaně a sociální sítě

Pro prodejce interiérového a zahradního nábytku Elmina přivádíme na web zákazníky z vyhledávačů, sociálních sítí a prostřednictvím newsletteru. Komplexní služby internetového marketingu poskytujeme na českém i slovenském trhu.

Expertia pod záštitou pana Rojka pro nás řeší komplexně online marketingové aktivity již řadu let. Jde především o PPC kampaně v AdWords a na Facebooku, SEO a emailing. Oceňuji jejich spolehlivost a průběžné nápady, díky kterým naše výsledky na internetu posouváme stále kupředu.
Petr Hejtmánek ředitel

Příprava eshopu

Prodejci exkluzivního skla na anglickém trhu jsme pomáhali s výrobou eshopu, aby byl odladěn a připraven na další marketingové aktivity (SEO a PPC). 

Expertia pro nás projektově odřídila výrobu nového eshopu cílící na anglický trh, na který jsme si najali vlastního dodavatele. Víceméně celá komunikace probíhala mezi dodavatelem a Expertií a my jsme dělali jen potřebná rozhodnutí. Jsem rád, že jsme se takto rozhodli, protože jsme ušetřili spoustu času. Poté, co je web hotový, řešíme už on-line marketing s Expertií napřímo.
Robert Hirmer Robbhi Trade Ltd