Naše služby

Více zákazníků z webu

O poptávky bojuje v on-line světě obrovské množství firem v každém oboru. Naštěstí existuje mnoho cest, kterými se můžete vydat a dostat tak ze svého webu nebo e-shopu maximum. Jsme připraveni být vám nápomocni.

SEO

Optimalizace pro vyhledávače je dlouhohodobější strategií. Úsilí se ale vyplatí, protože pozitivní výsledky jsou stabilnější, dlouhodobější a můžete z nich čerpat i dlouhá léta.

Chápeme SEO jako součást komplexního online marketingu, který má přesah do jiných online kanálů. SEO má zároveň několik fází. Neřešíme jen jednu nebo některé z nich, ale chceme ho uchopit celistvě tak, abychom mohli co nejvíce ručit za dosažené výsledky.

Co pro vás v SEO uděláme:

→ Analýza klíčových slov
→ SEO audit
→ SEO dohled při příravě nového webu

PPC reklama

Reklama s platbou až za přivedeného návštěvníka, tzv. Pay-Per-Click model (odtud zkratka PPC), patří mezi nejvýkonnější formy internetové propagace vůbec. 
Typicky se jedná o placené inzeráty v Googlu a Seznamu. Ale stejné kampaně lze vést i na Facebooku nebo jiných sociálních sítích (Linkedin, Instagram apod.).

Podíváme se na váš byznys model a spočítáme dopředu očekávaný potenciál. Když to pro vás bude dávat ekonomický smysl, zpracujeme podrobnější strategii pro různé fáze nákupního chování zákazníka a doporučíme, jaké reklamní systémy je vhodné zapojit. Vytvoříme různé typy kampaní, napíšeme poutavé inzeráty a zpracujeme atraktivní grafické kreativy. 
Pokud už PPC kampaň máte, můžeme provést její audit a navrhnout změny, které povedou k vyšší efektivitě.

PPC kampaně spravujeme třeba pro firmy Lindström, Neuroleadership nebo Sun System. Přesvědčte se v našich referencích.

Viditelnost na internetu

Potřebujete zvýšit viditelnost vaší značky na internetu? Projdeme všechna místa na internetu, kde se vyskytují zmínky o vaší firmě. Zhodnotíme jejich přínos, případně všechny informace zaktualizujeme. Následně zpropagujeme vaši značku na dalších službách, kde to pro vás bude mít význam.

Strategie a správa sociálních sítí

69 % českých uživatelů internetu má účet na třech a více sociálních sítích. Takové číslo už nelze ignorovat.
Profil na sociálních sítích má téměř každá firma. Ale jen málokteré z nich přináší opravdové výsledky. 

Provedeme audit vaší komunikace. Najdeme vaše aktiva, silné stránky a určíme správnou komunikační strategii pro vaši značku, abyste oslovili vaše zákazníky tím správným způsobem. Do určité míry můžeme převzít i exekutivu, tedy pravidelnou publikaci příspěvků, ale budeme od vás potřebovat velkou míru zapojení. Jen vy totiž znáte svou firmu nejlépe a dokážete lépe odpovědět na dotazy klientů. 

Sociální sítě spravujeme třeba pro značky Elmina nebo Alaris. Mrkněte do našich referencí

Obsahový marketing

Nevíte, o čem byste psali? Pomůžeme vám. Najdeme témata, která zajímají vaše zákazníky a dostaneme do jejich podvědomí vaši značku Koneckonců obsahový marketing intenzivně používáme při SEO strategii. 
A nemusíme zůstat jen u psaného obsahu. Videa nebo podcasty jsou skvělé formy, jak se zviditelnit a odlišit od ostatních.

Obsahový marketing děláme například pro ČSOB, Philips nebo Reckitt Benckiser. Mrkněte na naše reference.

Komplexní řešení

Ať už s internetovým marketingem teprve začínáte nebo chcete jeho výkonnost zvýšit, doporučíme nejlepší postupy, abyste se nevydali špatnou cestou. Od tvorby funkčního webu přes kanály, které k vám přivedou zákazníky až po propagaci na sociálních sítích včetně email marketingu. To vše v souladu, aby se jednotlivé formy vzájemně nekanibalizovaly. Vysvětlíme, jak jednotlivé kanály fungují a společně zvolíme ty nejlepší na míru vašemu podnikání.

Komplexní řešení poskytujeme například firmě Sun System nebo Materasso. Mrkněte do našich referencí

Individuální školení a konzultace

Máte vlastní tým a chcete mu poskytnout školení na míru? Připravíme individuální školení podle vašich potřeb. 
Stejně tak se můžeme domluvit jen na konkrétní konzultaci. 

Individuálně jsme školili například T-Mobile, ING nebo Exxon Mobil. Mrkněte do našich referencí.

Ozvěte se nám

Chcete nám zaslat konkrétní poptávku nebo se jen na cokoliv zeptat? Spojte se s námi tímto formulářem.