Náš tým

Mirek Rojek

Miroslav Rojek

Zakladatel agentury a SEO specialista

Mirek je bývalým šéfem celého SEO oddělení v agentuře Ataxo (později H1.cz). Chápe SEO jako součást komplexního online marketingu, které má přesah do všech online kanálů. V agentuře se stará o komunikaci s klienty a společně se svým týmem pracuje na tom, aby byli maximálně spokojení.

Petra Ondráčková

Sociální sítě a obsahový marketing

Absolventka Digisemestru věděla už od dětství, že jednou bude psát. Ve škole nejvíce milovala slohové práce. Petra se stará o veškeré texty pro klienty v češtině i v angličtině a spravuje pro ně jejich profily na sociálních sítích včetně PPC reklam. Je velmi kreativní, neustále vymýšlí nová témata na články, různé formy popisků, zajímavé příspěvky a aktivity na sociálních sítích pro naše klienty. Jejím cílem jsou texty, které prodávají (i baví), a skvěle fungující profily našich klientů na sociálních sítích. Petra má také certifikaci Google Adwords a spravuje i PPC reklamy pro naše klienty v češtině a v angličtině.

Petra Ondráčková
Míša Matanelli

Michaela Matanelli

Vedoucí linkbuildingového týmu

Míša je linkbuilderka. Jedna z nejzkušenějších na českém trhu. Zajistí pro vás linkbuildingovou a obsahovou strategii, aby váš web získal hodnotné zpětné odkazy z jiných stránek. Díky tomu vzrostou pozice vašeho webu i na velmi konkurenční klíčová slova a přijde na něj více zákazníků.

Míša pracuje třeba pro Philips, Lindström, Sun System nebo ČSOB. Přesvědčte se v našich referencích.

Tatiana Brederová

Vedoucí copy týmu

Duše našeho copy týmu. Veškerý obsah ve formě článků nebo textů na webech našich klientů jde z její dílny. V té pracuje ještě dalších stálých pět copywriterů, kteří píšou čtivé, hodnotné a jednoduché texty. Těm skvěle porozumí jak čtenáři, tak i vyhledávače. 

Táňa tvoří texty například pro Philips. Editorsky pak vede celý projekt ČSOB. Mrkněte na naše reference

Táňa Brederová
Jarka Jutková

Jarka Jutková

PPC specialistka

Jarka je zkušená PPC specialistka. Kampaně v Googlu a Seznamu už spravuje přes …. let. Její strategie a taktiky vymáčknou z kampaní ten největší výkon. 

Jarka osobně vede kampaně pro klienty Sun System na třech trzích, Alaris nebo Lindström. Mrkněte do našich referencí.

Vladimír Znamenský

PPC specialista

Vláďa je druhý člen našeho PPC týmu. Kromě kampaní v reklamních sítích Googlu a Seznamu se také specializuje na Facebook a Linkedin. Zákazníci, kteří k vám přijdou z těchto kanálů, tak budou díky jeho úsilí. 

Vláďa spravuje kampaně třeba pro Neuroleadership, Elminu nebo Materasso. Přesvědčte se v našich referencích.

Vláďa Znamenský

Tomáš Kamen

SEO konzultant

Tomáš se pohybuje v online marketingu od roku 2012, kdy během studií začínal jako copywriter. Poslední léta se specializuje na SEO. Pro klienty zpracovává obsahové i technické SEO audity, vytváří obsahové plány a dělá vše pro to, aby weby pod jeho správou organicky rostly.

Bibi Vojtěchová

Obsahová editorka a linkbuilderka

Bibi se stará o veškeré aktualizace a publikace obsahu na webech našich klientů. Zároveň vyhledá a zkontaktuje potenciální partnery pro linkbuildingové aktivity, díky kterým posílí váš web ve vyhledávačích.

Bibi pracuje například na projektech Materasso, Le Chomat nebo Lindström. Mrkněte do našich referencí.

Bibi Vojtěchová