Hledáme SEO specialistu. Můžeš být i junior, u nás se staneš expertem

Ahoj, 

do našeho týmu hledáme SEO specialistu. Seniora, ale i šikovného juniora. Takže pokud jsi motivovaný/á něčeho v oblasti online marketingu se SEO specializací dosáhnout, jsi tady správně. :)

My máme zkušené SEO odborníky v týmu hned dva. Poptávka po tomto typu služby však neustále roste. A tak bychom moc rádi rozšířili náš tým a přivítali mezi námi novou tvář.

Kdo ti pomůže s rozvojem v oblasti SEO? 

Budeš v nejlepších rukou dvou SEO specialistů v našem týmu (Mirka a Míši), kteří už se SEO zabývají pěknou řádku let. Do výbavy ti navíc přidáme špičkové SEO nástroje a předáme ti know-how, které tě v kombinací s tvou snahou a pílí může v tomto perspektivním oboru vystřelit mezi skutečné odborníky. Žádná otázka není u nás zbytečná. Čím více se budeš ptát a čím více tě uvidíme růst, tím spokojenější budeme my všichni. 


Mirek Rojek založil svou vlastní online marketingovou agenturu Expertia a úspěšně ji vede již šestým rokem. Mirek se online marketingu věnuje již přes 16 let a 5 let byl šéfem celého SEO oddělení v agentuře Ataxo (později H1.cz).

Míša Matanelli je SEO specialistka a také jedna z nejzkušenějších linkbuilderek na českém trhu. V oboru je přes 13 let.

SEO je pro nás součástí komplexního online marketingu, které má přesah do všech online kanálů. Proto ti budou k dispozici nejen copywriteři a linkbuildeři, ale také kolegové, kteří se starají o sociální sítě či PPC reklamu na Google a Seznamu. 

Co bude náplní tvé práce?

 • Měl/a bys být tak trošku všetečka, co se zajímá o každý detail klientova webu
 • Zároveň být také analytický typ, který má data rád a umí věci vidět v širším kontextu. Při analýze klíčových slov budeš hledat fráze, které lidé vyhledávají v určitém segmentu. Rádi ti s tím pomůžeme, ale určitá znalost bude určitě výhodou.
 • Na základě dat z analýzy klíčových slov budeš připravovat obsahový plán pro copywritery.
 • Zvládneš také technický SEO audit webu a budeš schopný/á předat klientům doporučení, jestli mají na webu určité překážky, které mohou bránit rozvoji SEO.
 • Budeš zadávat práci ostatním členům týmu, především copywriterům a linkbuilderům.
 • Výsledky své práce budeš pravidelně reportovat klientům
 • Podpoříme tě v průběžném vzdělávání. Ať už v kanceláři nebo na super konferencích.

V čem bys měl/a vynikat? :)

 • Analytické myšlení
 • Microsoft Excel
 • Dobrý psaný projev (budeš psát výstupy pro klienty)
 • Schopnost číst a rozumět anglickým zdrojům
 • Alespoň základní znalost Google Analytics, případně dalších nástrojů jako Google Search Console, Google Tag Manager a Google Data Studio
 • Základní znalost některých redakčních systémů (WordPress apod.) a částečná orientace v základech HTML

Co ti nabízíme?

 • Dobrou práci u nás umíme finančně ocenit. Když někdo roste, bude růst i finančně. Na domluvě také je, zda budeš chtít být zaměstnanec či chceš pracovat na IČO. 
 • Ideální by bylo, kdybys aspoň prvních pár měsíců strávil/a s Mirkem v kanceláři v Praze (v krásné budově Art Gen s veškerým zázemím, restaurací hned před budovou a skvělým kafem). Pokud bude vše klapat, jak má, a budeš se na to cítit, tak se nebráníme ani práci na home office. 
 • Práci s nástroji, které udělají mnoho práce za nás (Collabim, Ahrefs, Marketing Miner, Sitebulb, Screaming Frog atp.). 
 • Zkušené SEO seniory, kteří ti významně pomůžou v tvém rozvoji.
 • Práci na zajímavých klientech, se kterými máme skvělé vztahy. Drtivá většina našich klientů s námi spolupracuje dlouhodobě. Budeš tak mít možnost vidět, jak tvá práce posouvá klientuv web kupředu. Jen občas přijmeme nějakou jednorázovou spolupráci (třeba analýzu klíčových slov).
 • Fajn partu lidí, kteří se vzájemně podporují a doplňují.

Máš zájem? 

Budeme se moc těšit na tvou odpověď a rádi ti prozradíme veškeré detaily o nás a o práci u nás. Vše je na domluvě a my se budeme vždy snažit vyjít ti vstříc. Nemáš se čeho bát, neočekáváme, že budeš hned všechno umět, ale podpoříme tě, aby ses vše rychle naučil/a. Můžeš jen získat. Tak napiš na rojek@expertia.cz  nebo jen vyplň formulář níže a nech se pozvat na super kafe. :)

Pokud preferuješ spíše telefonický kontakt
Můžeš nám napsat pár slov o tvých současných zkušenostech, ale nemusíš a vše probereme osobně.

Další články

Jak můžete využít Airtable při zpracování analýzy klíčových slov? Překvapivě skvěle!

Jak můžete využít Airtable při zpracování analýzy klíčových slov? Překvapivě skvěle!

Podívejte se, jak používáme Airtable nejen při zpracování analýzy klíčových slov.

Rozhýbejte své firemní sociální sítě pomocí trendů pro rok 2023

Rozhýbejte své firemní sociální sítě pomocí trendů pro rok 2023

Na Facebooku, Instagramu a dalších sociálních sítích se odehrávají každodenní bitvy o křehkou pozornost uživatelů. Jak se odlišit? A jaké jsou trendy pro rok 2023?