Jsme opět partnerem T-Mobile Rozjezdů – soutěže o odměny v hodnotě přes 3 250 000 Kč

Máme dobrou zprávu pro všechny začínající podnikatele, kteří mají v hlavě skvělý nápad, nebo už chvilku podnikají na vlastní triko. Svůj nadějný podnikatelský projekt můžete přihlásit do T-Mobile Rozjezdů a získat mnoho cen a podpory.

Vyhrát pak můžete jak v regionálním, tak i v celostátním kole soutěže. Pro všechny finalisty jsou připraveny ceny v celkové výši přes 3,25 milionu korun. Nově se uděluje i cena za nejlepší technologické řešení a odpovědné podnikání.

Pro koho je soutěž přesně určena? Pro všechny, kteří:

  • mají v hlavě nápad a plán, jak na něm postavit podnikání
  • podnikají s přihlašovaným předmětem podnikání méně než rok nebo své podnikání rozjedou do šesti měsíců od vyhodnocení soutěže. Nevadí tedy, jestli jste v minulosti s jiným produktem nebo službou již podnikali a že máte IČO déle než rok.

A jaké výhry čekají na vítěze?

  • Až 42 výherců si rozdělí odměny v hodnotě přes 3,25 milionu korun 
  • Celostátní vítěz může vyhrát ceny za více než 1,1 milionu korun 
  • Kromě finanční injekce pro vaše podnikání výhra zahrnuje i konzultace zdarma od odborníků na reklamu, on-line marketing, komunikaci, daně, účetnictví, ale i rady právníků a investorů. Dále pak i věcné ceny od partnerů soutěže: AZ legal, CEG, ČMA, Samsung a Seznam. A taky samozřejmě od nás, od Expertie! :)

Přihlásit své projekty můžete do 24. února. Více o soutěži, bezplatných seminářích i on-line přihlášku najdete na www.rozjezdy.cz.

A trošku zavzpomínejme na minulý ročník v roce 2019 

Náš Mirek přednášel o online marketingu v různých regionech pro všechny začínající podnikatele, kteří chtějí být na internetu vidět.

A rozdával všem vítězům poukázky na naše služby. 

A poukázku samozřejmě dostal také celostátní vítěz T-Mobile Rozjezdy 2019, kterým se stal projekt CityZen. Jedná se o značku unikátních triček, na kterých nejsou vidět skvrny od potu. Nápad vyrábět taková praktická trička dostal pan René Němeček už před dvaceti lety, ale společníky Pavla Hrstku a Martina Burkoně, kteří mu pomohli vybudovat firmu, potkal až v roce 2018. A hned následující rok vyhráli společně T-Mobile Rozjezdy. :)

Petra Ondráčková

Další články

Placené ověření účtů na Facebooku a Instagramu: bude to stát za to?

Placené ověření účtů na Facebooku a Instagramu: bude to stát za to?

Zajímá vás, jak placené ověření ovlivní váš účet, jaké benefity přináší a kolik to vlastně bude stát?

Jak můžete využít Airtable při zpracování analýzy klíčových slov? Překvapivě skvěle!

Jak můžete využít Airtable při zpracování analýzy klíčových slov? Překvapivě skvěle!

Podívejte se, jak používáme Airtable nejen při zpracování analýzy klíčových slov.