Trendy v digitálním marketingu aneb Co bude hýbat světem online propagace v roce 2022?

U nás v Expertii máme rádi projekty, které můžeme pojmout komplexně a dát do nich vše, co umíme. Jedním takovým projektem je i portál Průvodcepodnikáním.cz, který již třetím rokem vedeme pro našeho klienta ČSOB. A děláme ho opravdu z gruntu – od definice tematických celků a publikačního plánu přes SEO copywriting a linkbuilding až po propagaci na sítích a ve vyhledávačích. Zkrátka děláme vše pro to, aby začínající podnikatelé měli všechny potřebné informace hezky na jednom místě. 

To, jak se nám povedlo tento web nakopnout a kam až vystřelila návštěvnost, vám prozradíme v jiném článku. 😊 V tomto příspěvku se zaměříme na okruh témat, který nám je na Průvodci nejbližší – digitální marketing.

Online propagace je pro začínající (ale samozřejmě i etablované) podnikatele v dnešní době mnohdy klíčem k úspěchu. A právě proto se o své know-how se čtenáři Průvodce podnikáním rádi podělíme. V lednu jsme pro ně třeba napsali článek TOP 10+1 trendů v digitálním marketingu pro rok 2022. A svými zkušenostmi přispěli opravdu všichni členové našeho Expertia týmu, takže odborná kvalita zaručena. 😊  

Inspirujte se i vy našimi tipy pro rok 2022 a sledujte web Průvodce podnikáním, kde pravidelně přinášíme užitečné a inspirativní články pro všechny, kdo se nebojí skočit do vod byznysu. Přejeme vám příjemné čtení a hodně úspěchů. 

Tatiana Brederová
 

Další články

Nejčastější chyby v copywritingu aneb Jak nepohřbít svůj text

Nejčastější chyby v copywritingu aneb Jak nepohřbít svůj text

Digitální marketing by bez dobrého copywritingu nefungoval. V praxi se ale pravidelně setkáváme s několika nešvary, které dle našeho názoru reklamní texty zcela zbytečně znehodnocují. Podívejte se na náš výběr 8 nejčastějších.

Nepodceňujeme důležitost dovolené :)

Nepodceňujeme důležitost dovolené :)

Dovolená je důležitá. Odpočinek je důležitý. Zní to jako jasná věc, ale v dnešní uspěchané době na to mnoho lidí zapomíná a odpočívat už ani neumí. Práce a povinnosti mají prioritu a často se v nabitém programu nenajde ani chvilka na kafe, natož týden či dva na hezkou dovolenou. Je to škoda, protože udělat si čas na sebe se nakonec skutečně vyplatí.