Trendy v digitálním marketingu aneb Co bude hýbat světem online propagace v roce 2022?

U nás v Expertii máme rádi projekty, které můžeme pojmout komplexně a dát do nich vše, co umíme. Jedním takovým projektem je i portál Průvodcepodnikáním.cz, který již třetím rokem vedeme pro našeho klienta ČSOB. A děláme ho opravdu z gruntu – od definice tematických celků a publikačního plánu přes SEO copywriting a linkbuilding až po propagaci na sítích a ve vyhledávačích. Zkrátka děláme vše pro to, aby začínající podnikatelé měli všechny potřebné informace hezky na jednom místě. 

To, jak se nám povedlo tento web nakopnout a kam až vystřelila návštěvnost, vám prozradíme v jiném článku. 😊 V tomto příspěvku se zaměříme na okruh témat, který nám je na Průvodci nejbližší – digitální marketing.

Online propagace je pro začínající (ale samozřejmě i etablované) podnikatele v dnešní době mnohdy klíčem k úspěchu. A právě proto se o své know-how se čtenáři Průvodce podnikáním rádi podělíme. V lednu jsme pro ně třeba napsali článek TOP 10+1 trendů v digitálním marketingu pro rok 2022. A svými zkušenostmi přispěli opravdu všichni členové našeho Expertia týmu, takže odborná kvalita zaručena. 😊  

Inspirujte se i vy našimi tipy pro rok 2022 a sledujte web Průvodce podnikáním, kde pravidelně přinášíme užitečné a inspirativní články pro všechny, kdo se nebojí skočit do vod byznysu. Přejeme vám příjemné čtení a hodně úspěchů. 

Tatiana Brederová
 

Další články

Placené ověření účtů na Facebooku a Instagramu: bude to stát za to?

Placené ověření účtů na Facebooku a Instagramu: bude to stát za to?

Zajímá vás, jak placené ověření ovlivní váš účet, jaké benefity přináší a kolik to vlastně bude stát?

Jak můžete využít Airtable při zpracování analýzy klíčových slov? Překvapivě skvěle!

Jak můžete využít Airtable při zpracování analýzy klíčových slov? Překvapivě skvěle!

Podívejte se, jak používáme Airtable nejen při zpracování analýzy klíčových slov.